پارامتر های انتخاب بهترین قالیشویی در تهران

اگر به دنبال معنی و مفهوم کلمه ی “بهترین” در فرهگ لغات بگردید ، از نظر فرهنگ لغت معین ، این واژه به معنای خوب ترین ، شایسته ترین و لایق ترین میباشد ، حال در بخش های مختلف همانند ورزش ، سینما ، کار ، تجارت و… برخی افراد لقب بهترین فرد آن حوزه را دریافت میکنند ، به راستی این لقب به چه منظور به آن فرد داده میشود ؟ همه ی ما میدانیم که بهترین بودن در هر حوزه ای به وسیله ی یکسری از پارامتر ها سنجیده میشود و هر فرد که در پارامتر های بیشتری مورد قبول واقع شود ، این لقب را دریافت میکند،
در زمینه ی قالیشویی ها نیز به همین صورت است ، ما در این مقاله قصد داریم تا چندین پارامتر برای انتخاب بهترین قالیشویی تهران به شما بدهیم تا شما به طور صحیح یک قالیشویی آنلاین مناسب را انتخاب کنید و با خیالی راحت شستشوی فرش خود را به آن ها بسپارید.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین زمان شستشوی فرش در سال چه زمانی است؟

 

پارامتر هایی که ما در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل راجع به آن ها صحبت کنیم ، شامل موارد زیر میشوند

  1. رفتار کارکنان قالیشویی
  2. سرعت خدمات دهی مجموعه
  3. تجهیزات ، امکانات و مواد شوینده  مورد استفاده کارخانه
  4. داشتن قیمت درست و بر اساس اتحادیه
  5. تنوع داشتن در خدمات دهی شامل رفو ، ترمیم و لکه گیری فرش
  6. سرویس دهی در محل

 

رفتار کارکنان بهترین قالیشویی تهران

از نظر ما اولین عامل و پارامتر در بهترین بودن یک قالیشویی ، رفتارکنان آن میباشد زیرا روابط اجتماعی ، یکی از مهم ترین دلایل در خوب بودن حال یک انسان است. پس طبق این جمله میتوان گفت زمانی که ما برای شستشوی فرش با یک قالیشویی تماس میگیریم و یا در زمانی که برای بردن فرش ها با کارکنان آن مجموعه در ارتباط هستیم بسیار مهم است که رفتاری در شان و منزلت مشتری داشته باشند و هرچه این رفتار ها بهتر باشد ، از دلایل خوب بر بهترین بودن آن مجموعه است

رفتار کارکنان قالیشویی بیستون

سرعت خدمات دهی بهترین قالیشویی تهران

همه ما از ارزش زمان آگاه هستیم و صد البته بسیار برای ما ارزش دارد که کاری را که میخواهیم انجام دهیم در سریع ترین زمان ممکن به پایان برسد ، و این دیدگاه را در مورد شستشوی فرش خود نیز داریم و بسیار هم منطقی و درست است . در این معیار هرچه سرعت جمع آوری ، شستشو و تحویل سریعتر باشد ، آن قالیشویی برتر است.

کارخانه قالیشویی بیستون ، فرش ها را پس از جمع آوری ظرف مدت 48 ساعت به صورت کاور شده تحویل مشتریان عزیز میدهد و اگر شما از خدمات VIP ما استفاده کنید ، به صورت 24 ساعته فرش خدمت شما تحویل میگردد.

 

پیشنهاد مطالعه: اعلاشویی فرش در قالیشویی چگونه انجام میشود؟

 

تجهیزات ، امکانات و مواد شوینده  مورد استفاده کارخانه

سومین پارامتر در انتخاب بهترین قالیشویی تهران تجهیزات و امکانات آن قالیشویی میباشد. در گذشته که غالبا فرش ها در قالیشویی با دست و پارو شسته میشدند ، وجود دستگاه اتوماتیک شستشوی فرش یک مزیت به حساب می آمد اما در حال حاضر این نوع امکانات یک نوع نیاز محسوب میشوند و قالیشویی هایی که این امکانات را ندارند قطعا گزینه ی مناسبی برای انتخاب نمیباشند و از این نظر هیچگونه امتیازی دریافت نمیکنند.

فارق از تجهیزات و امکانات ، نوع مواد شوینده مورد استفاده نیز بسیار حائز اهمیت است .بدین صورت که مواد شوینده با کیفیت همانند تگزافون آلمان هم باعث بالا بردن اصطحکام فرش میشوند و هم آن ها را نرم و تمیز میکنند.

تجهیزات و امکانات قالیشویی

خدمات دهی متنوع

درست است که ما داریم در رابطه با قالیشویی صحبت میکنیم اما اگر از معنی لغوی قالی شویی (صرفا به معنای شستن فرش) صرف نظر کنیم باید قالیشویی ها خدمات دهی متنوعی در زمینه فرش ها داشته باشند ، همانند ترمیم فرش ، رفو ، رنگرزی و قلم کاری ، رنگ برداری از فرش ، شیرازه بافی و چرم دوزی فرش.

هرچه تعداد خدماتی که آن ها انجام میدهند بیشتر باشد و همچنین کیفیت خدمات بالاتر باشد بسیار بسیار در میزان رضایت مشتریان تاثیر دارد.

تصویر رنگرزی فرش

رنگرزی فرش در قالیشویی

سرویس دهی در محل

برخی از اقلام و وسایل منزل را نباید برای شستشو از محل خود تکان داد همانند مبل ها ، زیرا در این صورت هم خطر آسیب رسیدن به مبل بالاتر میرود و هم ارزش آن مقدار از زحمت و هزینه را ندارد ، پس در این جور مواقع چگونه باید آن ها را شستشو داد؟ با این حرف ارزش وجود “خدمات در منزل” قالیشویی ها ( همانند خشکشویی مبل ، شستشوی تشک و… ) آشکار میشود. منظورمان از این حرف این است که اگر یک قالیشویی خدمات خشکشویی در محل شما را ارائه دهد ، بسیار میتواند کار شما را آسوده تر کند.

پس از نظر ما پنجمین پارامتر برای تشخیص بهترین بودن یک قالیشویی ممتاز میتواند سرویس دهی در خانه مشتریان باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: بیدخوردگی فرش و راه های تعمیر فرش

 

امیدواریم که این مقاله به شما در جهت بالا بردن آگاهیتان در زمینه شستشوی فرش کمک کرده باشد ، قالیشویی بیستون آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش ، شیرازه دوزی و… میباشد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون ، ممتازترین قالیشویی در تهران./

 

مقالات

بهترین قالیشویی تهرانشستشوی فرش در تهرانقالیشویی آنلاین بیستونقالیشویی بیستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟