تصویر نمایه مقاله خدمات قالیشویی بیستون

خدمات قالیشویی بیستون

قالیشویی های مختلف خدمات مختلفی ارائه میدهند ، اما قطعا همه ما دوست داریم به مراکزی کارهای خود را بسپاریم که بیشترین تنوع را در ارائه خدمات دارند و این مورد در قالیشویی ها نیز صدق میکند، در این مقاله قصد داریم تا تمامی خدمات قالیشویی بیستون را با جزئیات برایتان شرح دهیم تا شما هم بتوانید اطلاعات کاملی از ما داشته باشید و هم بتوانید تنوع خدمات ما را با سایر قالیشویی ها مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

خدمات قالیشویی بیستون شامل دو بخش مراقبتی و نظافتی میباشد ، یعنی برخی از کار ها به جهت بالا بردن سطح اصحکام فرش  و برخی دیگر برای نظافت و تمیزی آن ها انجام میشود. در ابتدا ما قصد داریم خدمات نظافتی قالیشویی آنلاین بیستون را به شما بگوییم و در ادامه شما را با خدمات مراقبتی آشنا خواهیم کرد ، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه: چرا باید شستشوی فرش را به قالیشویی بسپاریم؟

شستشوی فرش قالیشویی بیستون در تهران

اولین خدمتی که باعث به وجود آمدن قالیشویی ها شد ، شستشوی فرش ها بوده است. درست است که در گدشته بیشتر خانواده ها فرش هاشون رو در منزل میشستند ، اما رفته رفته با زیاد شدن مشغله و دغدغه ها ، این کار را به قالیشویی ها میسپارند.

کارخانه قالیشویی آنلاین ما ، شستشوی فرش ها را به چهار روش انجام میدهد. اولین روش شستن ساده فرش ها با آب و پودر مخصوص فرش است که در این روش تنها یکبار فرش ها شسته میشوند. در روش دوم همین مرحله اول انجام میشود با این تفاوت که شستشو دوبار با آب و پودر مخصوص فرش انجام میگردد.

اما روش سوم و که پیشنهاد ما به شما است به اینگونه است که فرش ها دو بار به وسیله شامپو فرش نرم کننده شسته میشوند و سپس اتو کشی و کاور میشوند تا صحیح و سالم و تمیز خدمت شما تحویل شوند. به این روش “اعلاشویی فرش” قالیشویی آنلاین بیستون میگویند.

روش چهارم نانوشویی فرش میباشد. نانو شویی که به تازگی در قالیشویی های تهران رواج یافته است بهترین و جدیدترین نوع شستشو میباشد. روش انجام این کار بدین صورت است: “چهار بار شستشو با مواد نانو و شامپو فرش نرم کننده که سپس فرش ها را اتوکشی و کاور میکنند.”

شستشوی فرش در قالیشویی بیستون

شستشوی موکت و خشکشویی موکت در منزل

دومین خدمتی که در قالیشویی بیستون انجام میشود شستشوی موکت به صورت حرفه ای میباشد. اولین روش تمییز کردن موکت ها در قالیشویی ما بدین صورت است که شما موکت ها را همانند فرش به کارشناسان تحویل میدهید و آن ها را برای شستشو به کارخانه منتقل میکنند و پس از شستشو ، آن ها را به شما تحویل میدهند.

اما برخی اوقات پیش می آید که ما موکت ها را به وسیله چسب به زمین چسبانده ایم در این صورت ما کارشناسان قالیشویی آنلاین بیستون پس از حضور در محل به وسیله تجهیزات مخصوص اقدام به خشک شویی موکت هایتان میکنند . این روش بیشتر مخصوص ادارات و شرکت هایی که از موکت در کف ساختمانشان استفاده میکنند مناسب است.

 

خدمات قالیشویی : خشکشویی مبل و تشک

برخی از وسایل منزل را به دلیل وزن بالای آن ها یا حجم بزرگشان نمیتوان زود به زود حمل کرد برای همین قالیشویی آنلاین بیستون یکی از خدماتش را به خشکشویی وسایل خانه مثل مبل و تشک اختصاص داده است بدین صورت که کارشناسان با حضور در منزل شما ، ظرف مدت زمان کوتاهی و بدون استفاده از هرگونه مایع خیس کننده ای اقدام به تمییز کاری میکنند و این یکی از مزیت های بسیار عالی خشکشویی به حساب می آید.

خشکشویی مبل در منزل

 

حالا میرسیم به بخش خدمات مراقبتی که در آن اقداماتی اعم از دو گره ، لکه گیری ، شیرازه بافی ، چرم دوزی و… میشود.

دوگره فرش

دو گره فرش یکی از اقداماتی است که باعث بالا رفتن اصطحکام فرش میشود بدین صورت که با روشی خاص از بافتن فرش از وارفتگی در دو طرف فرش جلوگیری میکند ، این روش در قالیشویی بیستون در صورت درخواست شما انجام میشود.

شما میتوانید مقاله ی کامل نحوه گره زدن فرش را به صورت کامل در مقاله دوگره فرش چیست مطالعه کنید و خودتون این کار را انجام دهید.

دوگره فرش قالیشویی بیستون

رنگرزی فرش در خدمات قالیشویی بیستون

رنگرزی یا صباغی فرش در کارخانه قالیشویی بیستون توسط افراد کاملا ماهر، به وسیله قلم کاری فرش همراه با آخرین متد روز، رنگرزی فرش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.خدمات در كارخانه قاليشويى بيستون به صورت كاملا حرفه اى و تخصصى صورت مي گيرد.

هنر رنگرز در آن است که رنگ مناسب زمینه مورد نظر اصلی و سایر سطوح یا رنگ های مجاور را به کار برد و حاصل کار او از اولین مرحله تا نهایت به این گونه باشد که رنگ به دست آمده در مقابل سایش، نور، شستشو، مواد شیمیایی مانند اسیدها، بازها و حلال ها، حرارت، رطوبت، گرد و خاک و … دارای ثبات و حداکثر مقاومت باشد.

رنگرزی فرش قالیشویی بیستون

شیرازه بافی فرش

شیرازه بافی یا کناره پیچ یكى از روش هايى است، که برای پيش گيرى از پارگى و ساييده شدن فرش انجام می شود. به نوارهايى كه در لبه طولى قالى قرار دارند شيرازه گفته مي شود.

از مزاياى شيرازه بافی ايجاد پايدارى در لبه هاى قالى و همچنین براى جلوگيرى از ساييده شدن فرش و نفوذ آب ومايعات ديگر به داخل فرش است.
در شيرازه بافی بايد به انتخاب نخ توجه لازم انجام شود، كه نخ هاى مناسب براى قالى هاى مختلف انتخاب گردد. زيرا شيرازه هاى نامناسب مانع لول شدن فرش شده و در زمان باز كردن صورت ظاهرى فرش را نامناسب جلوه مي دهد.

شیرازه بافی در قالیشویی بیستون

لکه برداری از فرش در قالیشویی بیستون

لکه برداری فرش یکی از اقدامات مهم در حین شستشوی فرش میباشد تا بتوان تمامی قسمت های کثیف فرش را به خوبی تمییز و براق کرد. شما میتوانید این کار را در منزل نیز انجام دهید.

براى از بين بردن لكه هايى نظير: نوشابه، قهوه، چايى، چربى و… مي توانيد به كمك مقدارى كف با مايع ظرفشويى وبا استفاده ازاسفنج، اسكاج و يا يك تكه پارچه ى تميز قالى را سريعأ لكه بردارى كنيد. لازم به ذكر است كه اين روش بايد سريعأ بعد از ايجاد لكه بر روى قالى انجام شود.

لکه گیری فرش قالیشویی بیستون

چرم دوزی فرش

چرم دوزی فرش، به لحاظ لوله شدن کناره های آن و همچنین به جهت جلوگیری از سر خوردن فرش های ظریف در اندازه های کوچک بر روی سطوح صاف مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل دیگر آن به سبب پوشاندن محل میخ یا سوزن خورده های کناره های فرش یا کجی های ناشی از پایین کشی دستگاه صورت می گیرد.

پیشنهاد مطالعه: معرفی قالیشویی قیطریه

امیدواریم که این مقاله به شما در جهت بالا بردن آگاهیتان در زمینه شستشوی فرش کمک کرده باشد ، قالیشویی بیستون آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش ، شیرازه دوزی و… میباشد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون ، سریع ترین قالیشویی تهران./ برای یافتن ما کلمه “قالیشویی بیستون” را در گوگل جستجو نمایید.

مقالات

خدمات قالیشویی بیستونخشکشویی خوشخوابخشکشویی مبلخشکشویی موکترنگ برداری فرشرنگرزی فرششستشوی فرششستشوی موکتقالیشویی بیستونلکه گیری فرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟