ریشه دوزی فرش

ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی

در تمامی قالیشویی ها اعم از قالیشویی آنلاین بیستون ، علاوه بر خدمات شستشوی فرش و موکت ، سایر خدمات مراقبتی از فرش نیز انجام میگیرد که به عنوان مثال میتوان به شیرازه بافی ، چرم دوزی و ریشه بافی فرش اشاره کرد. ریشه بافی فرش دستباف و ماشینی با بهترین قیمت را می توان از فرایند های تخصصی قالیشویی ها به شمار آورد.

با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی نحوه ریشه دوزی بپردازیم.

پیشنهاد مطالعه: بهترین قالیشویی در فرمانیه تهران کدام است؟

ریشه بافی فرش چیست؟

یکی از خدمات مراقبی در قالیشویی بیستون ریشه بافی است ، این کار باعث میشود تا علاوه بر زیبایی که به فرش ما میدهد ، از آن در برابر وا رفتگی و پاره شدن جلوگیری کند. ریشه دوزی فرش باعث می‌شود تا بتوان استفاده بیشتری از فرش به عمل آورد و برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده کرد.

وجود ریشه فرش در زینت منازل نیز اثر ویژه ای دارد و به علاوه تشخیص اصالت فرش از ریشه های آن بسیار روش رایجی به شمار می رود. شما می توانید فرش های نو و کهنه خود را اعم از فرش ماشینی و دستباف را ریشه زنی کنید.

چرا فرش به ریشه زنی نیاز دارد؟

فرش ها به مرور زمان و با پا خوردن های مکرر دچار اصطحلاک و فرسودگی می شوند که این امری طبیعی و رایج است اما ما میتوانید با برخی اقدامات این روند را کند و کندتر کنیم که ریشه بافی یکی از آن هاست.

فرسودگی فرش در ریشه فرش ها نسبت به دیگر بخش ها بسیار واضح و مشخص می باشد، سست شدن ریشه ها و ایجاد آسیب به آن ها که منجر به پوسیده شدن آن می گردد با استفاده طولانی مدت از فرش ها ایجاد میشوند.

که این فرایند می تواند به دلیل استفاده های نادرست نیز در مدت زمان کمتری رخ دهد و ریشه های فرش خیلی زود آسیب ببیند.

قیمت و هزینه ریشه بافی فرش

قیمت ریشه بافی فرش ها برای فرش های دستباف و ماشینی متفاوت می باشد، به علاوه جنس و نوع و رنگ ریشه نیز در تعیین قیمت ها اثر گذار است.

نوع ریشه کاملا به نوع فرش بستگی دارد به علاوه عملیات ریشه دوزی امروزه فقط با ایجاد شکاف در ریشه ها صورت نمی گیرد، بلکه بسیاری برای ایجاد مدل های جدیدتر و زیباتر که هماهنگی بیشتری با دکوراسیون آن ها داشته باشد درخواست عملیات تغییر ریشه به لحاظ مدل و رنگ را از خدمات قالیشویی ها دارند.

ریشه بافی فرش در قالیشویی بیستون

انتخاب کارشناس مناسب

برگرداندن ریشه های از بین رفته و ریخته شده و یا پاره شده به حالت اولیه و تغییر ریشه را می توان از مراکز معتبر قالیشویی درخواست نمود. انتخاب مدل ریشه می تواند بر طبق سلایق مشتریان محترم صورت پذیرد با این حال بهتر است از نظر کارشناسان برای عمر بهتر آن ها حتما بهره ببرید.

چرا که بازدید کارشناس و ارائه نظریات تکمیلی متخصصان می تواند ریشه بافی فرش دست بافت و ماشینی با بهترین قیمت را برای شما به ارمغان آورد.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت به روز ریشه زنی و سایر خدمات قالیشویی هماند شستشوی فرش ، با شماره 02167951 تماس بگیرید و از کارشناسان قالیشویی بیستون مشورت بگیرید.

پیشنهاد مطالعه : چرا باید شستشوی فرش را به قالیشویی بسپاریم؟

سخن پایانی

شما یاران همیشگی قالی شویی بیستون می توانید جهت سفارش خدمات قالیشویی در سطح استان تهران به صورت کاملا تضمینی و با برترین روش ها و مواد اولیه و با 10 درصد تخفیف ویژه وارد صفحه ثبت سفارش آنلاین شوید.

قیمت های ارائه شده بسیار مناسب رفاه حال مشتریان عزیز و گرانقدرمان میباشد. تا این چنین تجربه خدمات منصفانه را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.

امیدواریم که این مقاله به شما در جهت بالا بردن آگاهیتان در زمینه شستشوی فرش و ریشه زنی فرش کمک کرده باشد ، قالیشویی بیستون آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش ، شیرازه دوزی و… میباشد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون ، سریع ترین قالیشویی در تهران./

با کمک از سایت ویکی پدیا

مقالات

خدمات قالیشویی بیستونریشه بافیریشه بافی فرشریشه بافی فرش دستبافتریشه دوزیریشه دوزی فرشقالیشویی بیستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟