چرم زنی فرش

چرا باید دور فرش را چرم دوزی کنیم؟

چرم دوزی دور فرش یکی از خدمات قالیشویی های معتبر میباشد ، این کار برای بالا بردن سطح کیفی و طول عمر آن انجام میگیرد. قیمت چرم دوزی فرش که از خدمات نسبتا جدید در حوزه قالیشویی به شمار می رود بسیار مناسب برای مشتریان ارائه می گردد.

در این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی علت چرم دوزی ، نوع فرشی که می توان دور آن را چرم دوخت و مزیت های چرم دوزی دور آن را با هم بررسی کنیم.

از روش هایی که می توان از پوسیده شدن زودرس فرش های اعلا و دستباف ممانعت به عمل آورد چرم دوزی است. بدین صورت که کارشناسان مجرب قالیشویی بیستون تهران با توجه به درخواست شما ، زیر قسمت طولی فرش را با چرم میدوزند تا از اطحلاک و سر خوردن فرش جلوگیری کنند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین قالیشویی در الهیه تهران کدام است؟

از دیگر علت های این عمل جلوگیری از لول شدن لبه فرش است. لوله شدن فرش ها یکی از مشکلات رایج فرش ها به شمار می رود که با چرم دوزی امکان رفع آن میسر است.

همچنین اگر قصد استفاده از فرش ها را بر روی سنگ ها و پارکت دارید با چرم دوزی دور فرش می توان تا حد بسیار مطلوبی از سر خوردن فرش ها جلوگیری به عمل آورد.

از مزیت های این کار پوشاندن محل میخ یا سوزن خورده های کناره های فرش میباشد که با چرم دوزی به طور مطلوبی میتوان آن ها را پوشاند و به یک دست جلوه دادن فرش ها بسیار کمک می نماید.

انتخاب نوع چرم برای چرم دوزی دور فرش

انتخاب نوع چرم برای چرم دوزی دور فرش بسیار مهم است چرم انتخاب شده باید مقاومت بسیار مطلوبی داشته باشد تا نیاز به انجام فرایند دوباره را سبب نگردد. قالیشویی بیستون برای این کار از بهترین چرم های موجود در بازار برای این کار استفاده میکند.

می توان از انواع چرم مصنوعی یا چرم های طبیعی برای دور فرش استفاده نمود البته استفاده از چرم های طبیعی به جهت هزینه های بالا برای فرش های گران قیمت پیشنهاد می شود اما برای فرش های معمولی می توان بهترین جنس چرم مصنوعی را انتخاب نمود.

انتخاب مدل چرم بر طبق نظر مشتریان قابل تهیه می باشد هرچند بهتر است هنگام درخواست خدمات جانبی از قالیشویی های معتبر نظر کارشناسان را جویا شد

تصویر چرمدوزی

مدت زمان چرم زنی اطراف فرش

مدت زمان تقریبی چرم دوزی دور فرش به فرش شما بستگی دارد اما می توان در هنگام مشاوره های رایگان از این زمان تقریبی اطلاع یافت. شما یاران همیشگی قالیشویی آنلاین بیستون می توانید جهت خدمات برتر قالیشویی در سطح شهر به صورت کاملا تضمینی و با برترین روش ها و مواد اولیه با ما در تماس باشید.

قیمت های ارائه شده بسیار مناسب رفاه حال مشتریان عزیز و گران قدرمان ارائه می شود. تا این چنین تجربه خدمات منصفانه را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستشوی فرش در سال 1400

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های رایگان با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

منتظر تماس شما هستیم.

قیمت چرم دوزی دور فرش به دلیل اینکه نیاز به بررسی تخصصی دارد بر طبق نظر کارشناس تعیین شده و می تواند به صورت توافقی نیز تعیین گردد.

امیدواریم که این مقاله به شما در جهت بالا بردن آگاهیتان در زمینه شستشوی فرش کمک کرده باشد ، قالیشویی بیستون آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش ، شیرازه دوزی و… میباشد ، کافیست با ما تماس بگیرید.

کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون ، یزرگترین قالیشویی تهران./

آموزشمقالات

چرم دوزیچرم دوزی پشت فرشچرم دوزی دور فرشچرم دوزی فرشخدمات قالیشویی بیستونقالیشویی آنلاین بیستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟