رنگرزی و قلم کاری

رنگرزی یا صباغی فرش در کارخانه قالیشویی بیستون توسط افراد کاملا ماهر، به وسیله قلم کاری فرش همراه با آخرین متد روز، رنگرزی فرش را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.خدمات در كارخانه قاليشويى بيستون به صورت كاملا حرفه اى و تخصصى صورت مي گيرد.

تثبیت یک ماده رنگدار بر روی سطح اتکاء مورد نظر را رنگرزی می گویند. ماده رنگی ممکن است به سطح جسم چسبیده و ثابت شود یا آنکه در داخل الیاف نفوذ کند. تثبیت رنگ بر روی سطح اتکاء تابع وضعیت ماده رنگی و ساختمان شیمیایی زمینه یا سطح اتکاء می باشد.

هنر رنگرز در آن است که رنگ مناسب زمینه مورد نظر اصلی و سایر سطوح یا رنگ های مجاور را به کار برد و حاصل کار او از اولین مرحله تا نهایت به این گونه باشد که رنگ به دست آمده در مقابل سایش، نور، شستشو، مواد شیمیایی مانند اسیدها، بازها و حلال ها، حرارت، رطوبت، گرد و خاک و … دارای ثبات و حداکثر مقاومت باشد.

قلم کاری فرش

قلم کاری فرش

قلم کاری فرش برای فرش هایی لازم است که گاهى اوقات در بعضى از قسمت هاى آن به علت هاى مختلف رنگ قالى، كم رنگ تر مي شود. در اين مواقع قالى بايد حتما به صورت كاملا تخصصى و به دست افراد ماهر و اساتيد قلم كارى ورنگرزى انجام گيرد.

كارخانه قاليشويى بيستون، باسابقه چندین ساله در امور لكه بردارى، رنگرزى فرش، قلم كارى و رنگ بردارى قالى هاى دستبافت و ابريشم در خدمت شما مشتريان عزيز مي باشد.

آموزشخدماتمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟