رنگ برداری فرش

رنگ برداری فرش یکی از تکنیک‌هایی است که قالیشویی معتبر بیستون در تهران از آن برای رفع آثار رنگ‌های مختلف از روی فرش استفاده می‌کند. فرش‌ها همیشه در معرض مشکلات و خطرات مختلفی قرار می‌گیرند و ممکن است دچار آسیب‌دیدگی شوند.

یکی از این مشکلات امکان ریختن مواد مختلف روی فرش است که از زیبایی و کیفیت فرش می‌کاهد، زیرا باعث برهم خوردن رنگ‌های موجود در فرش می‌شود. اما قالیشویی بیستون به‌عنوان یک کارخانه قالیشویی بزرگ و مجهز آماده است تا خدمات ترمیم فرش ازجمله رنگ برداری فرش را با بهترین دستگاه‌ها و مواد اولیه انجام دهد.
و هرگونه آثار و لکه رنگ را از روی فرش شما برداید.

رنگ برداری فرش

رنگ برداری فرش

حدود ٨٠٪‏ قالى هاى دست بافت در زمان تماس با آب رنگ خود را پس مي دهند، رنگ هاى تيره تر با رنگ هاى روشن تر قالى مخلوط شده و به شكل ونقش قالى لطمه وارد مي كند، اگر قصد داريد قالى را در منزل بشوييد، بهتر است قبل از شستشو امتحان كنيد قالى ها رنگ پس مي دهند يا خير.
بهترين راه اين است كه يك عدد گوش پاك كن را با آب ولرم خيس كنيد و در قسمت هاى رنگى و تيره فرش به مدت ١٠ ثانيه بكشيد، اگر گوش پاك كن رنگى شده باشد قالى هاى شما حتما رنگ مي دهند و در غير اينصورت رنگ قالى ثابت مي باشد.
لازم به ذكر است اين تست رنگ را روى تمام رنگ هاى قالى صورت گيرد تا كاملا از رنگ پس دادن قالى يا ثابت بودن رنگ آن اطمينان خاطر حاصل شود.

آموزشخدماتمقالات

رنگ برداری فرشرنگ برداری فرش دستبافرنگ برداری فرش مشهدروش رنگبرداری فرش دستباف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟