شستشوی خوشخواب

یکی از نیاز های اساسی انسان علاوه بر آب و غذا خواب است ، ما به طور میانگین 1/3 عمر خود را خواب هستیم ، نمیتوان نقش خواب بر کیفیت زندگی را نادیده گرفت ، امروزه نسبت به گذشته استفاده گسترده ای از تخت و تشک خوشخواب میشود و نوع آن و همینطور نظافت و تمیزی آن نقش مستقیمی با خواب انسان ها دارد ، با ما در این مقاله همراه باشید تا نکات و آموزش هایی در خصوص شستشوی خوشخواب به شما ارائه دهیم.

 

تصویر تشک خوشخواب

نقش نظافت تشک خوشخواب بر خواب

اولین قدم برای داشتن یک خواب راحت انتخاب یک تشک مناسب برای تخت شماست که ما صورت کامل در مقاله راهنمای خرید تشک ، نکاتی را به جهت انتخاب بهتر یک تشک استاندارد ارائه کرده ایم.

دومین مورد که موضوع این مقاله نیز هست ، نقش نظافت و شستشوی تشک خوشخواب به صورت دوره ای است که نقش اساسی را در سلامت خواب شما و در نتیجه سلامت جسم شما ایفا میکند.

برای شستن خوشخواب ها چندین راه وجود دارد که در ادامه تمامی این موارد را به شما ارائه میدهیم و به شما کمک خواهیم کرد تا بهرین روش شستشوی خوشخواب را انتخاب کنید.

روش اول : شستشوی تشک در منزل توسط خود شما

یکی از راه های شستن خوش خواب این است که خود شما در منزل با کمک شوینده های مخصوص به صورت سطحی این کار را انجام دهید ، شما میتوانید طبق مراحل زیر ، اقدام به این کار بکنید. اما ابندا باید یکسری از مواد و لوازم مورد نیاز را فراهم کنید:

  • یک فرچه با درجه نرمی متوسط انتخاب کنید تا به پارچه آسیب نرساند
  • مواد شوینده مناسب برای این کار انتخاب کنید
  • اسپری برای پاچیدن آب روی پارچه ی سطحی کار

در مرحله اول شما باید تشخیص بدهید که نوع تشک شما چیست و به پیشنهاد ما درصورتی که تشکتان فنر دار است ، این کار را به متخصصان قالیشویی آنلاین بیستون بسپارید ، زیرا شستشوی غیر اصولی باعث از بین رفتن فنر ها و خود تشک میشود.

اما اگر نوع خوشخواب شما فومی است میتوانید خودتان شستشو را به صورت سطحی انجام دهید. برای اینکار مخلوط آب گرم و مواد شوینده را بر روی تشک اسپری کرده و پس از آن با استفاده از فرچه سطح تشک را به خوبی بکشید و در انتهای کار دوباره آب گرم خالص و بدون مواد شوینده را بر روی آن اسپری کنید تا تمیز شود.

تصویر شستشو خوش خواب

روش دوم : شستشوی خوشخواب توسط قالیشویی

این روش راحت ترین و سریع ترین روش شستن تشک است ، که توسط کارشناسان با تجربه و با استفاده از دستگاه های خشکشویی به روز انجام میشود. مراحل این کار به صورت زیر است.

  • تماس با مجموعه بیستون و دریافت مشاوره و ثبت سفارش
  • مراجعه کارشناسان مجموعه در موعد مقرر شده
  • شستن و خشک کردن خوش خواب شما در سریع ترین زمان

پس از تماس با مرکز قالیشویی بیستون ، و تعیین موعد مقرر ، کارشناسان مجموعه به همراه لوازم و تجهیزات در محل شما حاضر میشوند و با استفاده از تجهیزات مخصوص به روش خشکشویی اقدام به شستن تشک شما میکنند.

از مزایای خشکشویی خوشخواب میتوان به لکه زدایی قوی و قدرت تمیز کنندگی بالا اشاره کرد که علاوه بر این ها میتوان به خشک شدن سریع نیز اشاره کرد.

کارخانه قالیشویی بیستون با بیست سال تجربه در زمینه انواع شستشوی مبلمان ، فرش ماشینی و دست بافت آماده ارائه این خدمت و خدمات تکمیلی آن به مشتریان گرامی میباشد . تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

آموزشخدماتمقالات

خشکشویی خوشخوابشستشوی خوشخوابقالیشویی بیستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟