شستشوی سریع فرش ، راه ها و پیشنهادات ؟

شستشوی سریع فرش

هر روز احتمال دارد اتفاقات غیر منتظره ای رخ دهد ، به طور مثال شما برای دو روز دیگر مهمانی ای ترتیب داده اید و دو روز مانده به مهمانی ، فرش شما کثیف میشود ، در این جور مواقع شما نیاز به شستشوی سریع فرش تان دارید ، قالیشویی ها عموما از یک چهارچوب خاص و زمان بندی شده ای برای تحویل فرش ها استفاده میکنند ، اگر شما در تهران هستید پس باید به دنبال سریع ترین قالیشویی تهران بگردید ، اما چگونه ؟

با ما در این مقاله همراه باشید تا به شما ، در باره سریع ترین روش شستشوی فرش در منزل یا در قالیشویی ها اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

دقت داشته باشید که برخی از قالیشویی ها صرف شستن فرش در سریع ترین زمان ممکن ، مطلوب ترین شستشوی ممکن را ارائه نمیدهند ، پس باید در انتخاب یک قالیشویی معتبر دقت کنید.

 

راه اول : از بین بردن لکه فرش در خانه

اگر تمام فرش شما تمییز است و فقط قسمتی از آن کثیف و لک شده است ، میتوانید برای اولین قدم اقدام به لکه برداری فرش کنید تا زمان زیادی را حفظ کنید ، ما در مقاله ای روش های لکه برداری فرش را توضیح داده ایم که میتوانید مطالعه کنید ، اگر این روش ها جواب نداد و لکه شما پاک نشد میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.

 

تصویر لکه برداری فرش

 

پیشنهاد میشود اگر فرشتان لکه دار است ، مقاله لکه برداری فرش را مطالعه کنید.

راه دوم : شستشوی سریع فرش در منزل

یکی از خدمات قالیشویی آنلاین ، شستشوی فرش در محل شما است ، به این صورت که نیرو هایی به خانه شما فرستاده میشوند و اقدام به شستن فرش ها میکنند ، که این کار از طرف ما پیشنهاد نمیشود ، زیرا کارخانه قالیشویی امکانات پیشرفته ی شستشوی فرش دارد که از روش های سنتی بسیار دقیق تر عمل میکنند و در محل شما این امکانات وجود ندارد.

از طرف دیگر ، باید دغدغه فراهم کردن بستری برای کار کردن افراد را هم داشته باشید ، که به جای اینکار میتوانید از روش زیر استفاده نمایید.

شستشوی فرش با دست

راه سوم : شستشوی سریع فرش در قالیشویی

یکی از خدمات قالیشویی بیستون شستن سریع فرش است ، به این صورت که شما با سپردن فرش خود به ما ، آن را به مدت 24 الی 36 ساعت و به صورت تمییز تحویل میگیرید. دقت کنید که قالیشویی بیستون هرگز ادعای سریع ترین قالیشویی تهران را ندارند ، اما در مواقعی مانند مثال بالا پیش می آید که شما نیاز مبرمی به شستن فرش دارید و ما این نیاز را رفع میکنیم.

 

جمع بندی

در شرایطی که شما نیاز به تمییز کردن سریع فرشتان دارید ، اولین و سریع ترین راه از بین بردن لکه قسمت کثیف فرش در خانه است ، اما راه های دیگری هم وجود دارد ، همانند آمدن نیرو های شست فرش به محل شما و یا سپردن فرش به قالیشویی ، در این جور از مواقع بهترین گزینه سپردن فرش به قالیشویی و پرداخت کمی مبلغ بیشتر است ، زیرا فرش هم سریع تحویل شما میشود و هم مشکلات نبود فضا و امکانات مناسب برای شستشو در محل شما را ندارد و خیال شما از همه جهات راحت است.

 

((کارخانهبیستون پیشرفته ترین قالیشویی در تهران ، آماده ارائه خدمات مختلف در هفت روز هفته خدمت شما مشتریان عزیز میباشد ، کافیست با ما تماس بگیرید.))

 

آموزشمقالات

شستشوی سریع فرششستشوی فرشقالیشویی بیستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟