تصویر قالیشویی الهیه

قالیشویی در الهیه

اگر شما در الهیه تهران زندگی میکنید و نیاز پیدا کرده اید که فرش های منزلتان را شستشو دهید ، ادامه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید زیرا ما قصد داریم تا به شما از مزیت های بهترین قالیشویی در الهیه بگوییم تا شما بتوانید با در نظر گرفتن یکسری از نکات ، در میان انواع قالیشویی ها ، بهترین گزینه را انتخاب کنید. ما همواره نهایت سعی خود را برای بالا بردن سطح آگاهی شما در این زمینه انجام میدهیم.

قبل از شروع کردن مقاله ، برای آنهایی که دارند این مقاله را میخوانند و شناختی از محله الهیه ی تهران ندارند ، یکسری توضیحات ارائه میدهیم تا با این محله مرفه نشین تهران آشنا شوند.

پیشنهاد مطالعه: شناسایی طرح های فرش ایرانی

الهیه تهران کجاست؟

الهیه یکی از محله های مرفه نشین که در شمال و در منطقه یک تهران واقع شده است. اغلب ساکنین این منطقه از شهر تهران ، افراد ثروتمندی هستند که غالب آن ها را کارخانه داران و سرمایه داران تهران هستند.

یکی از مجلل ترین و گران ترین برج های تهران (اگر نگوییم گران ترین) به نام چناران پارک رزیدنس در این محله واقع شده است. در گذشته نام این منطقه خورآذین بوده است که در زمان ناصرالدین شاه قاجار در آن یک کارخانه ی کبریت سازی احداث کرده بودند.

محدوده ی الهیه را از سمت شرق خیابان دکتر شریعتی و از سمت غرب خیابان ولیعصر (عج) و از سمت جنوب نیز بزرگراه شهید مدرس تعیین میکنند. در این منطقه سفارتخانه های متعددی همانند سوئیس ، دانمارک ، بلژیک ، فنلاند ، مصر ، روسیه ، آلمان و ترکیه قرار دارند که بر اهمیت این محله افزوده است.

ما اطلاعات نوشته شده درباره الهیه در این مقاله را از سایت ویکی پدیا و سایر سایت های مشابه بازگو کردیم.

تصویر قالیشویی الهیهبهترین قالیشویی الهیه تهران

همانطور که در بالا عنوان شد ، ما قصد داریم تا با به اشتراک گذاشتن نکاتی در خصوص قالیشویی ها ، شما را در انتخاب بهترین گزینه ، یاری کنیم. اولین موردی که در انتخاب یک قالیشویی باید لحاظ شود ، میزان سابقه آن ها میباشد. یک قالیشویی با سابقه و البته به روز را برای شستشوی فرش خود انتخاب کنید.

دومین موردی که باید لحاظ شود ، مدت زمان جمع آوری ، شستشو و تحویل فرش میباشد. همه ما انسان ها دوست داریم تا کارهایمان را در سریع ترین زمان ممکن و البته با کیفیت خوب به پایان برسانیم ، این مسئله نیز از این قاعده مستثنی نیست. قالیشویی آنلاین بیستون ، فرش هایتان را پس از جمع آوری ظرف مدت 48 ساعت تحویل میدهد.

سومین مورد در انتخاب بهترین قالیشویی در الهیه ، رفتار کارشناسان جمع آوری فرش و کارشناسان تلفنی میباشد که چگونه با مشتری برخورد میکنند. توقع ما از آن ها یک رفتار در شان میباشد و این نکته نیز موضوع بسیار مهمی است.

مورد بعدی تجهیزاتی است که کارخانجات قالیشویی از آن ها استفاده میکنند. این موضوع از آنجایی اهمیت دارد که فرش ها به صورت یکدست شسته و آبکشی شوند. کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون در این زمینه ادعا میکند که جدید ترین و به روز ترین امکانات مورد نیاز برای شستشوی هرچه بهتر فرش را فراهم آورده است.

در نهایت پنجمین موضوع توجه به رضایت مندی مشتریان قبلی آن مجموعه میباشد. تعداد مشتریان فعال قالیشویی بیستون در شهر تهران که به ما اعتماد کرده اند و فرش هایشان را به ما میسپارند حدود یکصد هزار نفر میباشد. و این برای ما باعث افتخار است. شما هم به جمع ما بپیوندید.

پیشنهاد مطالعه: منظور از تراکم فرش چیست و چگونه شانه فرش را به دست آوریم؟

ثبت سفارش شستشوی فرش در الهیه

اگر شما موارد بالا را مطالعه کردید و قالیشویی بیستون را برای شستشوی فرش خود انتخاب کردید ، میتوانید وارد صفحه ثبت سفارش آنلاین شوید و یا با شماره 02167951 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه در سریع ترین زمان ممکن برای جمع آوری فرش ها خدمت شما برسند.

انواع خدماتی که در قالیشویی الهیه بیستون ارائه میشود عبارت اند از : اعلاشویی فرش ، نانو شویی فرش ، چرم دوزی ، دوگره فرش و… که میتوانید به جهت تمیزی و همچنین بالا بردن اصطحکام فرشتان از این خدمات بهره مند شوید.

کارخانه قالیشویی آنلاین بیستون ، مجهز ترین قالیشویی در تهران./

مقالات

بهترین قالیشویی تهرانشستشوی فرشقالیشویی آنلاین بیستونقالیشویی الهیهقالیشویی تهرانقالیشویی در الهیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟