1. مزایای قالیشویی بیستون

شستن فرش ها چه از قدیم که خود مردم این کار را انجام میدادند تا به الان که توسط قالیشویی ها انجام میشود یکی از موضوعات مهم برای خانم های خانه است زیرا تمیزی فرش ، هم بر روی سلامتی و هم در دکوراسیون خانه تاثیر بسزایی دارد ، اگر مقاله ویژگی های یک قالیشویی خوب را مطالعه کرده باشید ، ما به شما چند نکته را گفته ایم تا با در نظر گرفتن آن ها یک قالیشویی مناسب برای فرش هایتان انتخاب کنید
در این مقاله نیز قصد داریم تا مزایای قالیشویی بیستون را عنوان کنیم. با ما همراه باشید.

 

تصویر قالیشویی بیستون

مزیت اول : جمع آوری و تحویل سریع فرش

مهم ترین دارایی هر انسان زمان است و به طبع دوست دارد تا کارهایش در سریع ترین زمان ممکن و به طور مطلوب انجام شود ، برای همین قالیشویی بیستون اولین ویژگی خود را که بسیار هم حائز اهمیت است جمع آوری و ارسال سریع میداند.
بر این اساس پس از تماس شما با کارشناسان مجموعه و ثبت سفارش ، بلافاصله نیرو های جمع آوری در محل شما حاضر شده و فرش را تحویل میگیرند و مدت زمان شستشو و تحویل فرش ، از روز جمع آوری 48 ساعت میباشد .

 

 

مزیت دوم :شستشوی تمام اتوماتیک

بسیاری از کارخانه های قالیشویی فرش های مشتریان را به روش های دستی شستشو میدهند و این خود باعث آسیب به تار و پود فرش میشود ، اما در قالیشویی بیستون به منظور تسریع در امور شستشو و خشک شدن ، از دستگاه های اتوماتیک یعنی با همکاری یک کارشناس و یا تمام اتوماتیک یعنی بدون دخالت انسان استفاده میکند.

از مزیت های شستشوی اتوماتیک میتوان به تنظیم کردن دستگاه ، متناسب با نوع فرش اشاره کرد یعنی به طور مثال اگر فرش شما دستباف باشد نیاز به مقدار خاصی آب و شامپو فرش دارد و در مدت زمان خاصی باید شسته شود که در این دستگاه ها قابل تنظیم است.

 

تصویر شستشوی فرش با دستگاه

مزیت سوم : وجود واحد کنترل کیفیت شستشوی فرش

از مزایای قالیشویی بیستون میتوان به وجود واحد کنترل کیفیت شستشو اشاره کرد به این صورت که فرش ها پس از طی کردن تمام مراحل شستشوی فرش و خشک شدن ، توسط کارشناسان مجرب بررسی میشوند تا از کیفیت شستشو مطمئن شوند به طوری که هیچگونه لکه ای روی فرش باقی نمانده باشد و از براق بودن آن اطمینان حاصل کنند.

فرش ها فقط در صورتی اجازه خروج از کارخانه را دارند که توسط کارشناسان کنترل کیفیت تایید شوند در غیر این صورت باید فرش ها از نو شسته یا لکه گیری شوند.

 

تصویر کنترل کیفیت شستشوی فرش

مزیت چهارم : دریافت هزینه فقط در صورت رضایت شما از کیفیت شستشو

با وجود کارشناسانی برای کنترل کردن کیفیت شستشو ، قالیشویی بیستون سال هاست که هزینه ی دریافت شده از مشتریان عزیز را فقط در صورت رضایت آن ها از کیفیت شستشوی فرش دریافت میکند ، این خود تضمینی برای نحوه کار قالیشویی آنلاین بیستون است.

شما عزیزان میتوانید فرش های خود را پس از تحویل گرفتن ، فرش را بررسی کنید و در صورت رضایت از تمیزی ، هزینه را پرداخت کنید

 

مزیت پنجم : ارائه فیلم شستشو به مشتریان توسط قالیشویی بیستون

برای برخی از مشتریان که میخواهند بدانند که فرش هایشان چه مراحلی را برای شستشو طی کرده است ، فیلم هایی ارائه میشود. این فیلم ها تمام مراحل شستشوی فرش اعم از غبارگیری ، شستشو ، آبگیری و خشک کردن را به صورت مرحله به مرحله نشان میدهد.

ارائه این فیلم ها توسط قالیشویی بیستون به جهت آگاه سازی و ایجاد اعتماد میان شما و قالیشویی میباشد.

 

(( مجموعه قالیشویی بیستون تهران ، با ارائه خدمات مختلف در زمینه شستشوی فرش ، لکه برداری فرش و… آماده ارائه خدمات به شما میباشد کافیست با ما تماس بگیرید. ))

اطلاعیه و خبرمقالات

شستشوی فرشقالیشویی بیستونقالیشویی غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟