پاک کردن لکه لوازم آرایش از روی فرش چگونه است؟

پاک کردن لکه لوازم آرایش از روی فرش

اکثر خانم ها برای آرایش کردن صورت خود روی میز ها و یا کانتر ها این کار را انجام میدهند ، اما گاهی در مکان هایی که میز وجود ندارد ، این کار را بر روی زمین و روی فرش انجام میدهند ، این کار احتمال ریختن مواد لوازم آرایشی و لکه کردن فرش را بالا میبرد ، در مواقعی که این اتفاق میافتد باید خیلی زود اقدام به پاک کردن لکه لوازم آرایش از روی فرش کنیم ، اما چگونه؟

بسیاری از سایت ها ، با قراردادن مقاله هایی در ارتباط با لکه برداری فرش قصد آموزش دادن به کاربران را دارند ، اما در این راستا باید به این نکته توجه کنید روش هایی که به شما آموزش داده میشوند باید توسط کارشناسان تست شده باشند و آسیبی به فرش شما وارد نکنند. قالیشویی بیستون با بیست سال سابقه در راستای شستشوی فرش و لکه برداری فرش ، این آموزش را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با تماس با قالیشویی ما این خدمات را دریافت کنید.

اصل اول در از بین بردن هر نوع لکه از روی فرش سرعت عمل است ، این یعنی شما باید مراحلی که در ادامه میگوییم را به سرعت انجام دهید ، زیرا لکه ها هرچه بیشتر بمانند ، ماندگار تر شده و سخت تر از بین میرود.

با ما در این مقاله همراه باشید.

 

از بین بردن لکه لوازم آرایش

دو مرحله از بین بردن لکه رژ لب

شما ابتدا باید ، مواد آرایشی باقی مانده بر روی فرش را بردارید ، این کار را به گونه ای انجام دهید تا قسمت های بیشتری از فرش لکه دار نشود و به عمق فرش وارد نشود.

در مرحله دوم اسفنج را به آب و کف آغشته میکنیم و به آرامی روی لکه رژ لب میکشیم تا کم رنگ شود ، دقت کنید که اینکار را بسیار محکم انجام ندهید تا رژلب ها به خورد فرش برود.

 

از بین بردن لکه پنکیک

پنکیک نیز از مواد آرایشی ای میباشد که همانند رژ از مواد چربی میباشد و بسیار برای فرش مضر است و از بین نبردن آن مساوی است با ماندگار شدن لکه بر روی فرش.

برای از بین بردن لکه پنکیک همانند رژ میتوانید از آب و کف و اسفنج استفاده کنید سپس یک دستمال خشک بر روی آن بگذارید تا جذب کند. این کار باعث کمرنگ شدن و از بین رفتن لکه میشود اما در صورتی که این اتفاق نیافتاد باید این کار را به قالیشویی بسپارید و از خدمات لکه برداری فرش استفاده کنید.

 

از بین بردن لکه لاک از روی فرش

ریختن لاک بر روی فرش ، بسته به حجم آن دارد و اگر مقدار لاک زیاد باشد ، باید همانند از بین بردن رژ ، ابتدا اضافی آن را بردارید و سپس اقدام به لکه زدایی کنید ، برای از بین بردن لکه لاک از روی فرش میتوانید از پد های پاک کننده لاک استون دار استفاده کنید اما دقت کنید که آن را بر روی فرش نکشید و آن را به صورت ضربه ای به روی لکه بزنید تا لکه کمتر بشود.

پاک کردن لکه لوازم آرایش

امیدواریم تا این مقاله به شما در جهت لکه زدایی فرش هایتان ، کمک کرده باشد. تمام خدمات شستشوی فرش ، لکه زدایی و رنگ زدایی فرش در قالیشویی بیستون انجام میشود کافیست با ما تماس بگیرید.

آموزشخدماتمقالات

قالیشویی بیستونلکه برداری فرشلکه برداری فرش در قالیشویی بیستونلکه برداری لوازم آرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟