چرم دوزی

چرم دوزی فرش، به لحاظ لوله شدن کناره های آن و همچنین به جهت جلوگیری از سر خوردن فرش های ظریف در اندازه های کوچک بر روی سطوح صاف مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل دیگر آن به سبب پوشاندن محل میخ یا سوزن خورده های کناره های فرش یا کجی های ناشی از پایین کشی دستگاه صورت می گیرد.

"<yoastmark

نحوه چرم دوزی فرش

عرض چرم بین ۳ تا ۵ سانتیمتر است تا به خوبی باعث جلوگیری از سر خوردن فرش شود، که به صورت آماده یا توپ در بازار به فروش می رسد. جنس چرم از مواد پلاستیکی و نخ تشکیل شده است. اگر طرفین فرش لول شده باشد، آن را از پشت بر روی زمین پهن می کنند و به وسیله چکش چوبی آن را می کوبند و سپس پارچه سفیدی بر روی آن پهن کرده و با مقداری آب آن را خیس کرده و اطوکشی می کنند. پس از آن، به صورتی که بیان شد، چرم دوزی انجام می شود.

در بعضی موارد، به دلیل جلوگیری از سر خوردن فرش  4طرف آن انجام می شود. به ویژه، قالی هایی که نفیس هستند و امکان آویزان کردن آن بر روی دیوار وجود دارد.

در مجموعه قالیشویی بیستون از برترین چرم‌ها برای چرم دوزی استفاده می‌شود تا فرش شما ظاهری شکیل داشته و جلوه‌ای ویژه به خانه و محیط مسکونی، اداری و یا تجاری شما دهد. فرش‌های خود را به ما بسپارید تا با بالاترین کیفیت خدمات و عملیات‌های تکمیلی را نظیر چرم دوزی، لکه بری، ترمیم بافت و پرداخت را انجام دهیم.

خدماتمقالات

چرم دوزی پشت فرشچرم دوزی دور فرشچرم دوزی ریشه فرشچرم دوزی فرشچرم دوزی فرش دستبافچرم دوزی لبه فرشفرش چرم دوزی با دست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احراز هویت *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبان آنلاین قالیشویی بیستون
سلام، چطور کمکتون کنم؟